ОФІЦІЙНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ - "ЗОЛОТА ОСІНЬ "
тел. 056 409 71 00
Время работы: 9.00-19.00
без выходных и перерыва
 

Знаете ли вы?

Акции

ОФІЦІЙНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ - "ЗОЛОТА ОСІНЬ "

1. Терміни та визначення, використані в Офіційних умовах проведення рекламної акції «Золота осінь» (надалі – Офіційні умови), мають такі значення:

Ломбард або Організатор – повне товариство «ЛОМБАРД «Аметист» Біт С.Д. І КОМПАНИЯ»

Клієнт – повнолітній громадянин України, який уклав з Організатором Договір та який згідно з цими Офіційними умовами бере участь у Акції.

Акція - рекламна Акція « Золота осінь», що проводиться серед Клієнтів, в рамках якої Клієнтам надається  можливість оформити Договір фінансового кредиту та застави на спеціальних умовах з відсотковою  ставкою 0,45% на день , при умовах що сума  кредиту від 1 000 гривень, строк кредиту від 14 до 20 календарних днів.

Договір – договір про надання фінансового кредиту та застави, укладений між Ломбардом та Клієнтом  щодо надання фінансового кредиту, що включає в себе в якості складових та невід‘ємних частин Умови надання та обслуговування кредиту ПТ «ЛОМБАРД «Аметист» Біт С.Д. І КОМПАНИЯ» Кредитний договір – фінансовий кредит та застава, в рамках Договору з Організатором, під заставу: золота, срібла, дорогоцінних каменів.

2. Мета Акції

Метою проведення Акції є збільшення популярності кредитних продуктів Організатора серед власників та нових клієнтів Ломбарду, та заохочення Клієнтів до користування кредитними продуктами.

3. Терміни і територія проведення Акції

3.1 Акція проводиться на території України.

3.2 Акція діє в період з 22 серпня 2013 року до 15 жовтня 2013 року.

4. Загальні умови Акції

4.1 В період дії Акції Ломбардом для клієнтів встановлюються Пільгові умови обслуговування Кредиту а саме: ставка 0,45% на день.

4.2 Пільгові умови діють для Клієнтів які уклали Кредитний договір з організатором, під заставу , в період проведення Рекламної Акції

4.3 Акція не діє:

4.4.1. Якщо,строк фактичного користування кредитом  менше 14 днів;

4.4.2. по договорах , що заключені  після закінчення терміну дії Акції;

4.4.3. по Операціях, які при здійсненні були скасовані Клієнтом;

4.5 Беручи участь в Акції, Клієнт підтверджує ознайомлення і згоду з умовами участі в Акції.

4.6 Офіційні умови Акції розміщені на офіційному сайті Організатора: www.ametist.biz.ua

4.7 Організатор має право змінити ці Офіційні умови, в тому числі термін дії Акції, про що завчасно зобов’язується повідомити  Клієнтів за 5 (п’ять)робочих днів, шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному сайті  Організатора: www.ametist.biz.ua Клієнт приймає на себе обов’язок самостійно відстежувати наявність такого повідомлення  на вищевказаному сайті Організатора.

4.8 Рішення Організатора щодо всіх питань, пов’язаних з проведенням Акції будуть розповсюджуватись на всіх Клієнтів.